Touring Turkey
 
 
Tours Villa Rental Shopping Turkey
Türkçe
index » Shopping Turkey » Taste Nature Sunday, 07 June, 13:07:57
 

 

     

 

 

Torosların eteklerinde kurulu Akseki'deki çiftliğinde ve doğal koşullarda, katkı maddesi kullanılmadan üretimi yapılan ürünler, sağlık koşullarına saygılı şartlarda ambalajlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Kalite ve lezzet olarak yetiştiği yörenin şartlarını sofranıza taşıyan Halil Hilmizade sevdiklerinizle paylaştığınız güzel sofraların baş aktörü olacaktır.
 
Sağlıklı bir yaşam sürmek herkesin en doğal hakkıdır. Bu sebeple güvenilir gıdalar ile beslenme bilinci son yıllarda oldukça gelişmiştir. Sağlıklı bir gelecek nesil için doğru ve sağlıklı beslenmek artık bir lüks değil zorunluluk haline gelmiştir. Bu bilinç beraberinde sentetik ve kimyasal tarım ilaçları, kimyasal gübre ve hormanlar kullanılmadan üretilmiş ürünlere olan ilgiyi gün geçtikçe arttırmaktadır.
 
Bu tüketim bilinci, sadece kendi sağlığımızı korumakla kalmayıp aynı zamanda doğanın ve doğal kaynakların korunması için de büyük önem arz etmektedir. Bu bilinci prensip edinmiş olan Halil Hilmizade Doğal Ürünleri, tüketici sağlığına ve doğaya saygılı şartlarda, geleneksel lezzeti bozmadan, büyük bir titizlikle üretimini yapmakta olduğu ürünleri beğeninize sunmaktadır.

 

 

 

www.halilhilmizade.com.tr
 
« Back
Footer TouringTURKEY Copyright / Tüm Hakkı Saklıdır. 2008 ©

UBY Turizm ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Address: Güniz Sokak No: 22, Kavaklidere - Ankara, 06700 / TURKEY
Phone : (+90) 312 467 17 80 Fax:(+90) 312 468 27 36 E-mail: info@goldentouch.com.tr
 
Touring Turkey Touring Turkey
SIR TASARIM